Ar hipnozė gali pakeisti tautinį identitetą?


Valstybingumas prasideda piliečių prote. Norint sunaikinti ar pajungti valstybę, tereikia įsiskverbti į piliečių pąsamonę ir pakeisti jų įsitikinimus. Tiems, kas valdo žiniasklaidos kanalus, tai nesudėtinga padaryti.

Rezultatas akivaizdus. Rusija ilgai paslapčia nuodijo mūsų protus, todėl šiandien ne vienas lietuvis gėdijasi savo valstybės, baiminasi mistifikuotų globalistų ir pateisina Putiną.

Maskva visais būdais įtakojo mūsų pasaulėžiūrą, tam kad vieną dieną pareikštume norą pabėgti nuo Vakarų ir paprašyti prieglobsčio Rusijoje. Negausius vienišus anšliuso priešininkus neutralizuotų atvykęs iš Kaliningrado incognito rusų specnazas.

Deja, Maidanas sumaišė Putinui kortas: melas tapo akivaizdus, revanšistiniai planai iškilo į paviršių ir tik 5-oji kolona ar užsispyrę bukagalviai (“patrioidiotai“) mėgina tai ignoruoti arba neigti.

Mūsų politikai, VSD pagaliau susirūpino informacine Rusijos agresija ir perspėjo “liaudį“ apie gresiantį pavojų. Deja, išgydyti virusinę “proto“ ligą šimtą kartų sunkiau, nei nuo jos apsisaugoti.

Priešiška propaganda nėra matoma plika akimi, todėl mes linkę jos pavojaus nevertinti pakankamai rimtai. Dažniausiai, tik tie, kurie savo akimis matė radiacijos padarinius, rimtai vertina radiacijos pavojų.

Mūsų savimeilė verčia manyti, kad mes esame pakankamai protingi, ir galime pastebėti apgaulę. Deja, šiuolaikinės sąmonės manipuliavimo technologijos yra prartėję prie hipnozės efektyvumo.

Įvairiais būdais užmigdant sąmoningumą, keičiami mūsų įsitikinimai, formuojama mūsų pasaulėžiūrą, apie tai mums net nenutuokiant. Ypač parankios žiniasklaidos priemonės, kurios verčia sutelti visą mūsų dėmesį, pavyzdžiui, televizija.

Kad netaptume priešiškos propagandos auka, turime tobulėti – ugdyti budrumą, kritinį mąstymą, stebėti savimeilės pasireiškimus. Savimeilė, pagrindinis kabliukas, kuris mus įpainioja į profesionalių apgavikų pinkles.

Sakoma, šventa vieta tuščia nebūna. Taip ir mūsų smegenys. Jei mes esame susidarę tam tikrą nuomonę, pakeisti susiformavusius  neuroninius ryšius reikia pastangų. Antra, savimeilė mūsų “intelekualųjį turtą“ – įsitikinimus, žinias, pasaulėžiūrą – siekia invetorizuoti ir užpajamuoti. Todėl savimeilė labai nenoriai leidžia pakeisti įsitikinimus.

Valstybės mastu būtina kontrapropaganda. Piliečiai privalo sužinoti savo valdžios poziciją, įvykių interpretaciją anksčiau, nei jie pamatys per LifeNews ar kitą įžūlaus mulkinimo kanalą.

P.S. Draugas pasibaisėjo:“Girdėjai? Kokie ukrainiečiai žiaurūs? Nukryžiavo paauglį!“ Klausti iš kur sužinojo nevertėjo, salone transliavo TV Russia24. Supratau, kad diskusija bus beprasmiška. Jis apeliuos į informacijos šaltinius, kurių aš nežiūriu.

Įrašas paskelbtas temoje Politika, Propaganda ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s